Maszyny rolnicze i części zamienne Elektronarzędzia Artykuły metalowe i narzędzia Materiały budowlane i sprzęt grzewczy Sklep internetowy

Kontakt:

Maszyny rolnicze:
masz.rol@rolmix.com.pl
tel.: (094) 342-27-30

Części zamienne:
czesci@rolmix.com.pl
tel.: (094) 346-31-24

Hurtownia budowlana:
budowlana@rolmix.com.pl
tel.: (094) 346-31-22

Hurtownia metalowa:
hm@rolmix.com.pl
tel.: (094) 346-31-23

O FIRMIE

Firma ROL-MIX powstała w 1990 roku, właścicielami firmy są jej pracownicy. Nazwa firmy odzwierciedla to, czym firma zajmowała w momencie powstania, było to kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa we wszystkie artykuły niezbędne w gospodarstwie rolnym.


Z czasem w wyniku pojawiania się coraz większej konkurencji oraz rodzących się nowych potrzeb, ROL-MIX musiał przystosowywać się do realiów i poszukiwać nowych możliwości rozwoju w innych dziedzinach.

Dzisiejszy ROL-MIX to nowoczesne Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa i Budownictwa.

Działalność handlowa firmy realizowana jest przez trzy podstawowe działy:

Najnowszym działem naszej firmy, który systematycznie rozwija swoją działalność to Sklep internetowy.

Naszymi klientami są gospodarstwa rolne, klienci indywidualni a także firmy budowlane jak również sklepy z artykułami do produkcji rolnej. Zaopatrujemy ok. 120 sklepów na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego.


Klientami sklepu internetowego są odbiorcy z całej Polski.

Zgodnie z naszą strategią poszukujemy wciąż nowych produktów, aby uatrakcyjnić naszą ofertę, dlatego praktycznie, co miesiąc w naszej ofercie pojawiają się nowości,

"ROL-MIX JEDNA FIRMA - WSZYSTKO CO POTRZEBA" to nie tylko nasz slogan reklamowy, lecz także konkretna oferta towarów i usług dla naszych klientów.

Naszą misją jest dostrzeganie zawodowych problemów klientów i skuteczne ich rozwiązywanie, w taki sposób aby łączyli przyszłość z naszą firmą.

Gwarantujemy to dzięki: długoletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi, codziennemu zaangażowaniu, kompleksowości naszej oferty, partnerskim relacjom, dbałości o środowisko naturalne.

Wierzymy, że pomnażamy sukcesy naszych klientów a także polepszamy ich komfort pracy i życia.