Maszyny rolnicze i części zamienne Elektronarzędzia Artykuły metalowe i narzędzia Materiały budowlane i sprzęt grzewczy Sklep internetowy

Kontakt:

Maszyny rolnicze:
masz.rol@rolmix.com.pl
tel.: (094) 342-27-30

Części zamienne:
czesci@rolmix.com.pl
tel.: (094) 346-31-24
fax.: (094) 346-31-24

MASZYNY ROLNICZE I CZĘŚCI ZAMIENNE

CIĄGNIKI I MASZYNY ROLNICZE

Współpracujemy z firmami leasingowymi, bankami i biurami obsługi ratalnej. Pomagamy klientom w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem korzystnego kredytowania oraz w wypełnianiu wniosków o dopłaty z funduszy UE.

Jesteśmy dystrybutorem wielu polskich i zagranicznych producentów maszyn rolniczych. Oferujemy Państwu fachowe i bezpłatne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich maszyn do potrzeb gospodarstwa oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich oferowanych maszyn i urządzeń rolniczych.

Prowadzimy również punkt atestacji opryskiwaczy z możliwością ich remontu lub modernizacji. W ofercie naszej znajdują się również maszyny do zimowego utrzymania dróg oraz komunalne firmy EPOKE.

W naszej ofercie handlowej znajdują się ciągniki i maszyny rolnicze następujących producentów:

SKLEP CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Sklep prowadzi sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów ciągników i maszyn będących w naszej ofercie, a także: oraz wiele innych akcesoriów niezbędnych w gospodarstwie.

SERWIS MASZYN ROLNICZYCH

Oferujemy: